Şartlar Ve Uyarılar

ŞARTLAR VE UYARILAR

yusuftokmuc.com isimli bu blog sitesi Yusuf TOKMUÇ’ a ait olup bizzat onun tarafından yürütülmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaktır.

İçerik

yusuftokmuc.com ‘da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Yusuf TOKMUÇ tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerden herhangi birinin yazı altına ya da siteye yerleştirilmesi suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı, https://yusuftokmuc.com‘ dan alınmıştır.
– Kaynak: https://yusuftokmuc.com

Yukarıda bahsi geçen şartlar kabul edilmeyip uygulamaz ise, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkı Yusuf TOKMUÇ’ a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşılabilir.

Yorumlar

yusuftokmuc.com’da yer alan yazılara yorum gönderen kişiler, belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktadır.

– yusuftokmuc.com’a gönderilen yorumlar; genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve yusuftokmuc.com’ un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde yorumlar, hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

-yusuftokmuc.com sayfalarında yapılacak yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu Yusuf TOKMUÇ tarafından kabul edilmemektedir. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Teknik Hata ve Sorunlar

Değerli okurlarım, web sitemin hosting-alan adı seçimi-alımı, tema seçimi-kurulumu, eklenti kurulumları, seo çalışmaları aklınıza gelen tüm detaylar A’den Z’ye tarafımca yapılmaktadır.

Hakkımda sayfamda bahsettiğim üzere %85 düzeyinde görme engelliyim. Zaman zaman fark edemediğim zararlı virüse içerikli gizli linkler-bağlantılar olabilir. Bu bağlantılar maalesef kötü içerikli bağlantılar da olabilir. Bu ve buna benzer sorunların yaşanması durumunda şimdiden özür dilerim.

Anlayışınız için teşekkürler…

Reklam

yusuftokmuc.com, yetkinlik bazlı bilgi ve deneyimlerin aktarıldığı bir internet sitesidir. yusuftokmuc.com üzerinden herhangi bir kazanç hedeflenmemektedir. Bundan dolayı satış ortaklığı, banner/görsel reklamlar, backlink vs. gibi teklifler kabul edilmemektedir.

İletişim

yusuftokmuc.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Uyarı

yusuftokmuc.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaktır.

Bunların dışında yusuftokmuc.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler; tanı, teşhis ve tedavi içermemekle birlikte  hiçbir branş/alanda resmi nitelik taşımamaktadır.